Christian Vieri (levo) je zabil svoja prva dva gola v francoski ligi. Foto: EPA

Arnold Mvuemba Makembo je v 25. minuti gostitelje popeljal v vodstvo. Vieri je najprej z glavo izenačil, potem pa je z natančnim volejem poskrbel za vodstvo nogometašev iz kneževine. Rezervist Olivier Veigneau je potrdil zmago v sodnikovem podaljšku.

Ajaccio, ki se bori za obstanek, je presenetljivo ugnal Auxerre z 1:0. Sedem minut pred koncem je za veselje na Korziki poskrbel Moussa N'Diaye. Lille je slabo izkoristil poraz Auxerra. Nice je bila boljša z 2:0.

St. Etienne do točke na Parku princev
Paris SG je na Parku princev izvlekel le točko proti St. Etienne (2:2). Presenečenje je najavil Frederic Piquionne, ki je v 15. minuti zadel iz bližine. Gostitelji so izenačili prek Pedra Paulete, ki se je s 15. golom še utrdil na lestvici strelcev francoske lige. Napako vratarja Jeroma Alonsa je izkoristil Helder Postiga in znova so vodili gostje. 8 minut pred koncem je presenečenje preprečil Fabrice Pancrate.

Veliki derbi med Lyonom in Bordeauxom se je končal brez golov. Gostitelji so lahko bolj zadovoljni z delitvijo točk, saj imajo še vedno 9 točk nakoka pred Bordeauxom in tekmo manj. Boštjan Cesar je odigral celo srečanje za Marseille, ki je v gosteh ugnal Troyes z 1:0.