Reprezentant Andraž Kirm je izvedel prosti strel, po katerem je Knezovič lepo meril, vendar je prečka preprečila gol. Foto: www.nkdomzale.si
V Domžalah brez zadetkov

Dvoboj 19. kroga PrveLige bi moral biti v nedeljo, a so ga morali preložiti zaradi vode na igrišču. Teren je bil tudi tokrat težak in tudi to je razlog, da 300 gledalcev ni videlo zadetkov. Ivan Knezovič je za aktualne prvake v 64. minuti po prostem strelu Andraža Kirma zatresel prečko.

Nekaj priložnosti je imelo tudi Primorje, vendar je Darko Brljak dobro posredoval. Vroče je bilo zlasti v 80. minuti, ko je Dalibor Teinovič prestregel Brezičevo podajo in se znašel pred domžalskim vratarjem, ki ga je skušal ukaniti z lobom. Brljak je žogo odbil v kot.

Trener Domžal Vlado Badžim za zdaj še ni preporodil ekipe. Njegovo moštvo je zmagalo le na tekmi proti Kopru (3:1), sledile pa so tri tekme brez doseženega gola, na katerih so Domžalčani iztržili dve točki.