Ni najdenih zadetkov.

Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Spalletti ostaja italijanski selektor

Kljub porazu v osmini finala na evropskem prvenstvu v Nemčiji bo Luciano Spalletti ostal selektor italijanske nogometne reprezentance.

Angleži želijo najti pot do gola, Slovaki pa osrečiti navijače

V prvi današnji tekmi osmine finala evropskega prvenstva v nogometu se bosta ob 18.00 v Gelsenkirchnu pomerila Anglija in Slovaška. V veliki vlogi favorita so seveda Angleži.

8

Slovenski ekipni šport v sami evropski smetani

Francija, Nemčija, Rusija in Španija so edine evropske države, ki še obstajajo in so medalje osvojile na evropskih prvenstvih tako v nogometu, košarki, rokometu kot odbojki za moške. Tej bi se lahko na tem nogometnem Euru priključila tudi Slovenija.

45

Za konec dneva še Španija − Gruzija

V večerni tekmi osmine finala se bosta v Kölnu pomerila Španija in Gruzija, nesporni favorit so Španci, ki so dobili vse tri tekme, prav tako pa so edini, ki na Euro še niso prejeli gola. Prenos bo na TV Slovenija 2 in naši spletni strani.

Slovenija v položaju, kot še ni bila nikoli − lahko sanja

Slovenski nogometaši so z uvrstitvijo v sploh prve izločilne boje evropskega prvenstva že spisali zgodovino, navijači pa so s tem pa dobili privilegij, ki ga prej niso poznali: sanje.

57

Premik na prizorišče nove zgodovinske tekme

Nemčija in Švica sta prvi četrtfinalistki evropskega prvenstva. Gostitelji so strli odpor Dancev, Švicarji pa so domov poslali aktualne evropske prvake Italijane. Še na tretjem zaporednem Euru se je zgodilo, da je aktualni prvak izpadel v osmini finala.

3

Nemčiji po nevihti v četrtfinale pomagala tudi sreča pri odločitvah VAR-a

Nemški nogometaši so v osmini finala domačega EP-ja z 2:0 premagali Dance. V 35. minuti je bila tekma prekinjena zaradi hude nevihte z grmenjem in strelami. Padala je tudi toča. Po prekinitvi so Nemci v drugem polčasu dosegli dva zadetka in napredovali.