Mitja Brulc je z 10 goli najnevarnejši napadalec Koprčanov, a se tokrat ni vpisal med strelce, je pa sodeloval pri vodilnem zadetku domačih. Foto: MMC RTV SLO/Toni Gruden
Koprčani ne popuščajo

Že v 2. minuti srečanja v Novi Gorici je Mitja Brulc sam stekel proti vratom Tomaža Murka, a ga s 5 metrov ni mogel premagati. Murko je bil na mestu tudi ob poskusu Dareta Vršiča ob
koncu prvega polčasa.

V 50. minuti so Koprčani le povedli. Po dvojni podaji Brulca in Mirana Pavlina je prazno mrežo zatresel Dalibor Radujko. Nafta je v nadaljevanju imela nekaj priložnosti, a sta bila Dalibor Volaš in Konstantin Vasiljev nenatančna oziroma je dobro posredoval Ermin Hasič. Kazen je prišla v sodnikovem podaljšku, ko je po podaji Pavlina z 10 metrov zadel Vršič.

Primorje nadigralo Muro
V derbiju 15. kroga, prvega spomladanskega, 2. slovenske nogometne lige je Primorje kar z 8:0 pometlo z Muro, ki pa je precej šibkejša v primerjavi z jesenskim delom. Štiri gole je dosegel Darko Kremenovič.