Mario Mandžukić je na prvi tekmi dosegel dva gola, nato pa se je preselil v Nemčijo k Wolfsburgu. Foto: EPA
Miran Pavlin
Miran Pavlin naj bi po porazu v Zagrebo celo sklenil kariero. Foto: MMC RTV SLO

Vrsta Nedžada Okčića se zdaj želi le dostojno posloviti od evropskih tekmovanj. Na prvem srečanju so močno razočarali. Po približno pol ure uspešnega odpora in celo vodstva so nato povsem popustili in v 30. minuti so gostitelji izenačili. Koprsko mrežo je načel Mario Mandžukić, ki se je dvakrat vpisal med strelce. Medtem je obetavni hrvaški napadalec že prestopil v Wolfsburg.

Slab vtis iz Zagreba so Koprčani nekoliko popravili konec tedna, ko so v prvem krogu Prve lige si s 4:1 premagali Primorje. V postavi tudi tokrat ne bo Mirana Pavlina, zaradi poškodbe gležnja ne bo igral Davor Bubanja, ki ga bo zamenjal Enej Jelenič, pod vprašajem je tudi nastop Danijela Marčete, ki ima težave s stegensko mišico.

Srečanje se bo v Novi Gorci, ki je zaradi prenove stadiona že dalj časa domovanje koprske zasedbe, začelo ob 20.15. Tekmo si lahko v neposrednem prenosu ogledate na TV Slovenija 2 in na spletu. Prenos se bo začel pet minut prej.