Igor Haratin je izenačil na 3:3 in Ferencvaros je v zelo dobrem izhodišču pred povratno tekmo naslednji torek. Foto: Reuters

Slovenski reprezentant Miha Blažič je za Madžare igral vso tekmo. Ferencvaros je povedel v 7. minuti, ko je zadel napadalec s Slonokoščene obale Franck Boli. Albanec Myrto Uzuni je z glavo povišal na 0:2 v 52. minuti.

Norvežani od 0:2 do 3:2 v pol ure
Molde se je prebudil v nadaljevanju. Nigerijec Leke James je v 55. minuti z glavo znižal po podaji iz kota. Magnus Wolff Eikrem je z volejem izenačil v 66. minuti. Martin Ellingsen je šest minut pred koncem izjemno zadel žogo z glavo po podaji iz prostega strela. Ferencavros je izenačil v 87. minuti, ko je bil z bele točke natančen Ukrajinec Igor Haratin.

Benjamin Verbič se je s soigralci na gostovanju v Gentu veselil zmage z 2:1. Odločilni zadetek je dosegel Urugvajec Carlos De Pena enajst minut pred koncem. Verbič je v igro vstopil v 67. minuti.

Olympiacos je premagal Omonijo iz Nikozije z 2:0. V 69. minuti je Mathieu Valbuena uspešno izvedel najstrožjo kazen. Youseff El Arabi je z izjemnim strelom z 20 metrov z levico postavil končni izid v 92. minuti.