Nogometaši Schalkeja so v Donecku remizirali.

Beograjski Partizan je dvakrat vodil proti ukrajinskemu Dnipru, a na koncu iztržil le remi (2:2). Oba gola za črno-bele je zabil Obira Emmanuel Odita. Parma in Stuttgart sta se razšla brez zadetkov.

Valencia je na Mestalli odpravila Steauo z 2:0. V 38. minuti je lepo podajo Marca Caneire izkoristil Marco Di Vaio. V 53. minuti je končni izid z mojstrsko izvedenim prostim strelom postavil Pablo Aimar.

Schalke je prek Ailtona povedel v Donecku, vendar je Brazilec Brandao štiri minute pred koncem izenačil. Šahtjor je imel veliko priložnosti, poraz Nemcev je preprečil sijajni vratar Frank Rost. V Atenah se je Panathinaikos dolgo časa mučil s Sevillo. Grki so si priigrali minimalno prednost pred povratno tekmo. Za zmago z 1:0 je poskrbel Lukaš Vintra v 66. minuti.

Tekma med Austrio in Athleticom iz Bilbaa je prestavljena, ker je na Dunaju zapadlo veliko novega snega.