Mitja Gasparini je blestel na prvi polfinalni tekmi. Foto:
Blejci lovijo pokalno lovoriko

Blejci so proti Marchiolu slabo začeli. Prvačani so v prvem nizu povedli s 6:2, potem pa je ACH Volleyu uspelo izenačiti na 20:20, niz pa dobil s 24:21. Tudi v drugem in tretjem nizu je Marchiol začel odlično, Blejci pa so na koncu vseeno zmagali s 3:0. Razpoložen je bil Mitja Gasparini s 23 točkami.

Gostitelji zlahka v finale
Salonit je bil prepričljivo boljši od Calcita iz Kamnika (3:0). V prvem in tretjem nizu so gostje osvojili po 18 točk. Varovanci Gregorja Hribarja so obetavno začeli in povedli s 8:5, Kanalci so po uspešnem bloku naredili preobrat (21:15). Bučni gledalci so najbolj izenačeno igro spremljali v drugem nizu. Po boljšem začetku domačih in vodstvu z 12:9, se je razigral Malovič in Kamničani so povedli že z 18:14. Izid je bil izenačen pri 22. točki, potem pa so se gostitelji s tremi zaporednimi točkami veselili vodstva z 2:0 v nizih. Tretji niz je bil izenačen le na začetku, pri izidu 15:8 pa je bilo vse odločeno.