Dragan Radovič (levo) je tokrat zbral 6 točk, Matija Pleško (desno) pa zaradi poškodbe ni igral. Foto: EPA
Odbojkarji nadaljujejo z dobrimi predstavami

V prvem nizu so Slovenci pred 300 gledalci gostiteljem ušli sredi niza, ko so si priigrali štiri točke prednosti in jo zadržali do konca. Tudi drugi niz je bil izenačen. Varovanci Iztoka Kšele so s prvim blokom na tekmi povedli s 17:16, se nato odlepili na 22:19 in naposled slavili po napaki Iliasa Lappasa ob servisu (tako kot v prvem nizu).

V zadnjem nizu je bil izid zadnjič izenačen pri 10. točki, Slovenci pa so potem z najboljšo igro na tekmi pobegnili na 18:13 in po Portugalcih vzeli še en skalp.