Kanadski strateg Glenn Hoag bo v svoji ekipi pozdravil tudi Estonca. Foto: MMC RTV SLO

Mladi 19-letni in 209 centimetrov visoki Estonec je z Blejci, ki so se v pretekli sezoni uvrstili v osmino finala najelitnejšega evropskega klubskega tekmovanja, podpisal triletno pogodbo. Leta 2007 je skupaj s Kristom Kollom osvojil naslov evropskega prvaka v odbojki na mivki v kategoriji do 18 let, leto pozneje pa je bil tudi svetovni prvak do 19 let. Na Bledu bo zaigral kot korektor in sprejemalec.

ACH Volley se je pred dnevi okrepil s srbskim reprezentantom Vladom Petkovićem, že pred tem pa so ostali brez Roka Satlerja, ki je okrepil Salonit iz Anhovega.