Aaron Rodgers je v zadnjih tednih padel v formi. Foto: EPA

Packersi so v svojem prvem napadu zadeli prosti strel, v naslednjih osmih napadih so morali vselej predajati žogo. Prebudili so se končno ob koncu tekme, ko je Richard Rodgers po ujeti podaji znižal na 12:10. Na drugi strani je Lance Moore dve minuti pred koncem spet povišal na 18:10, a ker je Matt Prater zgrešil strel za dodatno točko, je Green Bay ohranil možnost, da se z enim napadom reši v podaljšek.

Gostitelji so v minuti in 25 sekundah res dosegli touchdown, a ker so bili neuspešni pri pretvorbi za dve točki, sta na semaforju ostali dve točki razlike (18:16). Green Bay se je odločil za tvegan "onside kick", po katerem so se sirarji dokopali do žoge. Mason Crosby je imel tako ob izteku časa prosti strel, s katerim bi Green Bayu celo prinesel zmago, a je njegov strel z 52 jardov zgrešil cilj.

Peterson spet čez mejo 200 jardov
Zato pa rastejo delnice Minnesote, ki je v gosteh premagala Oakland s 30:14 in prevzela vodstvo v diviziji NFC sever. Adrian Peterson je po lanskih težavah spet vroč, tokrat je po tleh pridobil kar 203 jarde, s čimer je še šestič premagal mejo 200 jardov.

Devetica Caroline
Brez poraza je še vedno Carolina, ki je za deveto zmago v gosteh brez težav odpravila Tennessee s 27:10. Cam Newton je dosegel dva zadetka (enega po zraku, drugega po tleh). Titansi so še desetič zapored izgubili na svojem igrišču.

Mirna noga Gostkowskega
S popolnim izkupičkom 9-0 ostaja tudi New England, ki je v gosteh ugnal New York Giantse s 27:26. Sekundo pred koncem tekme je tekmo odločil Stephen Gostkowski, ki je zadel prosti strel, dolg 54 jardov.