Peyton Manning je pred dvema letoma vodil najboljši napad v ligi, zdaj se ponaša z najboljšo obrambo. Foto: Reuters

Peyton Manning letos niti slučajno ni tako učinkovit, kot je bil, denimo, še pred dvema sezonama. Tokrat še tretjič v sezoni ni podal za zadetek, a je bil vseeno učinkovit, saj je podal za 340 jardov. To je bil zanj že 186. zmaga v karieri, s čimer je izenačil rekord Bretta Favra.

Rodgers zmogel samo 77 jardov
Broncosi so vse tri zadetke dosegli po tleh (Ronnie Hillman 2, C. J. Anderson 1). Še učinkovitejša je bila domača obramba, ki je podajalca Aarona Rodgersa omejila na samo 77 jardov, kar je najmanj v njegovi karieri (na tekmah z vsaj 20 podajami).

Kar 13 zadetkov po zraku
Rekordna je bila tudi tekma med New Orleansom in NY Giantsi (52:49). Ob izteku igralnega časa je Kai Forbath s 50 jardov zadel prosti strel. Domači podajalec Drew Brees je vrgel kar za 511 jardov (rekord kariere) in sedem zadetkov (izenačen rekord lige). Uspešen večer je imel tudi gostujoči podajalec Eli Manning, ki je podal za 6 TD - polovico od teh je ujel Odell Beckham Jr.).

Cincinnati ob koncu strl Jeklarje
Neporažen ostaja tudi Cincinnati, ki je v divizijskem obračunu v gosteh ugnal Pittsburgh s 16:10. Jeklarji so vodili večji del tekme, a Cincinnati je v zadnjih treh minutah dosegel 10 točk. Vajeti napada Pittsburgha je po poškodbi spet prevzel Ben Roetlisberger, a je imel slab drugi polčas, v katerem je vrgel kar tri prestrežene podaje.