V Ivančni Gorici je selektor Slavko Ivezič preizkusil vse igralce, zato izid ni bil najpomembnejši. Slovenci so ob polčasu vodili s tremi goli prednosti (15:12), ki so jo v nadaljevanju povišali na šest. Nato so popustili, kar so gostje izkoristili in v 52. minuti izenačili izid. Končnica je znova pripadla Slovencem, ki so tako uspešno začeli "operacijo Tunizija".

Slovenija: Podpečan, Škof, Lapajne, Kozlina 2, Backovič 2, Jovičič 3 (1), Kozomara, Kavtičnik 3 (1), Oštir, Natek 3, Špiler 1 (1), Brumen 3, Rutenka 4 (1), Gajič 2, Ficko 1, Zorman 2, Mlakar 3, Žvižej 1.

Tunizija: Mahmoud, Issam 3, H. Wisem 4, Sobhi, Ali 1, M. Marouene, Slim 1, A. Marouane 3, Selim, Dhakher 2, P. Wisem 2, Sahbi, Keykel 6, Anouar 6 (4).

Sedemmetrovke: Slovenija 4 (4), Tunizija 6 (4).

Kazenske minute: Slovenija 8, Tunizija 8 minut.