
Prepričani smo, da je lepša polovica dueta Gušti in Polona najbolj stiskala pesti za svojega fanta, veslača Luko Špika. Poleg veslaških tekem pa si je ogledala še kvalifikacije v atletiki, je za MMC povedala Kasalova.
V Peking jo je mahnila med drugim tudi zato, ker jo je nadvse zanimalo, kako se bo država, ki je z eno nogo še vedno v komunizmu z drugo pa v razmahnjenem kapitalizmu, soočila s takim dogodkom.
Blišč in beda Pekinga
Polona pravi, da si celotne Kitajske ni imela časa ogledati, saj je deset dni zadostovalo le za podrobnejši ogled prestolnice. "Je razslojeno mesto, ki istočasno ponuja tradicijo in modernizacijo ter revščino in bogastvo," je za MMC povedala Polona Kasal. Na vprašanje, kaj jo je najbolj navdušilo, pa je odgovorila, da predvsem dinamika mesta in na tisoče možnosti, ki jih mesto ponuja določenemu sloju prebivalstva.
Večina Pekinžanov ni imela kaj dosti od OI-ja
Olimpijske igre je spremljala v živo, pa tudi po televiziji, saj so jo TV-zasloni spremljali skorajda na vsakem koraku: na vlakih odlične pozdemne železnice, pri jutranjem obedu v hotelu ... "Mesto je seveda živelo s tem dogodkom, čeprav večinski del prebivalstva od njega najbrž ni imel kaj dosti," dodaja temnolasa pevka.
Kaj pa naši športniki?
"Naši športniki so se odrezali odlično, predvsem zato, ker so vsi dali od sebe vse, kar so v Pekingu lahko," je nastope naših športnikov ocenila Polona Kasal.
J. S.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje