31-letnemu Dannyju v prvem poskusu ni uspelo pristati, nato pa je uspešno izvedel štiri skoke. Pri zadnjih treh se je vmes zavrtel še okoli svoje osi.
Zaradi dogodka so ob slovitem zidu začasno postavili velikansko zaletišče, po katerem se je z 80 kilometri na uro pognal Danny na svoji rolki.
Pogumnega rolkarja je pri drznem podvigu opazovalo nekaj tisoč ljudi, med katerimi je bil tudi kitajski minister za šport.
Predstavnik proizvajalca modnih športnih oblačil, ki je Dannyja finančno podprl, je ob tem povedal: "Danny je nekaj let o tem le razmišljal, šlo je le za drzno idejo. Nato pa se je zadnjih osem mesecev resnično pripravljal. Neverjetno je, da se je to res zgodilo!"
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje