Šrot namreč dvomi v trditev finančnega ministra Andreja Bajuka, da gre pri tem zgolj za napovedan umik države iz gospodarstva. Če ima nekdo tako velik interes, da vztraja kljub nasprotovanju dveh koalicijskih strank, po mnenju Šrota obstaja sum, da so v ozadju interesi kapitala. Poleg tega bi moral biti po njegovih besedah del državnega premoženja namenjen tudi pokojninski blagajni.
Šrot: Ni treba prodati vsega
Napovedani koalicijski vrh prvak SLS-a pričakuje naslednji teden. Kot je znano, sta sklic koalicije zahtevala Šrot in prvi mož DeSUS-a Karl Erjavec zaradi nestrinjanja z načinom privatizacije Triglava in Telekoma. Kot je vnovič poudaril Bojan Šrot, je koalicija obljubila postopen in transparenten umik iz gospodarstva, in nerazumljivo je, da zdaj tako hiti prodajati državno premoženje. Umik je po njegovih besedah smiseln, ni pa treba prodati vsega.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje