Med branjem novice je voditelja poročil na Kanalu 9 Petra Hitchenerja "zasenčil" galeb, ki se je sprehajal mimo njegove glave. Ko je Peter opazil ogromnega galeba na posnetkih za seboj, je kot profesionalec resno vest prebral do konca, vendar pa je po oddaji drugim članom ekipe zaupal, da se je komaj zadrževal, da ni bruhnil v krohot.
Smeh je sicer naraven odziv človeka na komičen ali razvedrilen položaj, pojavlja se pa tudi kot izraz olajšanja po prenehani nevarnosti ali kot obrambni mehanizem v stanjih strahu.
Za kakšen primer gre v spodnjih posnetkih, presodite sami.
Novinar BBC-ja Laurie Mayer v poskusu posneti serijo vprašanj, ki bi jih pozneje v montaži razrezali in prilepili vmes med odgovore političnega veljaka. Ta se prelevijo v pravo komedijo. Postavljanje resnih vprašanj praznemu stolu postane preveč za novinarja.
Čeprav se Angležem ni treba obremenjevati s težkimi kombinacijami šumnikov v povedih, pa obstajajo besede, ob katerih se zaplete jezik. Dober primer je laburist Keith Hill, ki mu veliko preglavic povzroči izjava za javnost, v kateri omeni "Short Sea Shipping".
Nočna mora vseh voditeljev informativnih oddaj – izbruh smeha med resnimi novicami.
Pred smehom niso imuni niti sosedje.
Ne samo voditelji, smehu se ne ubranijo niti napovedovalci vremena.
Pri Korejcih jemljejo vodenje informativne oddaje zelo resno – no, vsaj moška polovica voditeljskega para.
Smeh pa ni prisoten samo na televiziji. Tako se v spodnjem posnetku par trudi, da bi ponovil zaobljube, medtem ko ju premami hihitanje poročne priče, ki se ubada s svojo svečano obleko.
Klicatelj napačno razume pravila v igri da/ne na nemški televiziji. Voditeljica je najprej do njega prizanesljiva, nato pa se vda smehu.
Komentarji so trenutno privzeto izklopljeni. V nastavitvah si jih lahko omogočite. Za prikaz možnosti nastavitev kliknite na ikono vašega profila v zgornjem desnem kotu zaslona.
Prikaži komentarje