MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Aleš Golob

Liga NBA Dallas zapravil 17 točk naskoka in petič zapored izgubil na domačem parketu

08.12.2021

Brooklyn je z odlično igro v zadnji četrtini še poglobil krizo Dallasa. Mavericksi so izgubili z 99:102. Luka Dončić je prispeval 28 točk, 9 podaj in 6 skokov, vendar je zgrešil trojko v zadnjem napadu, s katero bi lahko izsilil podaljšek.

Liga NBA Dallas brez Dončića in Porzingisa znova poražen v domači dvorani

05.12.2021

Košarkarji Dallasa so doživeli četrti zaporedni poraz na domačem parketu. Luka Dončić je počival zaradi bolečin v levem gležnju, na drugi zaporedni tekmi pa je manjkal tudi Kristaps Porzingis. Mavericksi so izgubili proti Memphisu z 90:97.

Liga NBA Dončić z imenitno predstavo že do odmora sklatil Pelikane

02.12.2021

Luka Dončić je bil v New Orlenasu na parketu le 27 minut. Z 28 točkami in 14 podajami je bil najzaslužnejši za najvišjo zmago Dallasa v tej sezoni (107:139). Mavericksi so postavili klubski rekord pri metu iz igre (57/83; 68,7 odstotka).

Liga ICEHL Crnovič: Malo sporno je oditi k največjemu tekmecu, zato pričakujem kakšen grd pogled

01.12.2021

Aljoša Crnovič je prejšnji teden z Jesenic prišel k Olimpiji. Izpolnila se mu je velika želja, da zaigra v Ligi IceHL. Njegov dolgoročni cilj je tujina, Alpska liga pa je preslaba, da bi se mu uspelo prodati v kakšen klub iz elitnih evropskih lig.

Liga NBA Dončiću s trojnim dvojčkom in sedmimi trojkami ni uspelo preprečiti visokega poraza

30.11.2021

Luka Dončić je dosegel drugi trojni dvojček sezone (25 točk, 10 skokov in 10 podaj), zadel je sedem trojk, a njegovi soigralci so popolnoma odpovedali. Dallas je doživel visok poraz proti Clevelandu (96:114).

Liga NBA Washington v napeti končnici strl Dallas kljub 33 točkam Dončića

28.11.2021

Košarkarji Dallasa so izgubili proti Washingtonu s 114:120. Moštvi sta se vseskozi izmenjavali v vodstvu, v zadnjih dveh minutah pa so Wizardsi odigrali brezhibno. Luka Dončić je bil najboljši strelec srečanja s 33 točkami.

Hokej Šivic: Crnovič izkoristil klavzulo v pogodbi in že v četrtek bo treniral z nami

24.11.2021

Obračun vodilne ekipe Lige IceHL in vodilne ekipe Alpske lige je potrdil, da je razlika v kakovosti očitna. Derbi vedno prinaša dodaten naboj in Jeseničani so zdržali več kot pol ure. Olimpija je nato stopnjevala ritem in lahko bi zmagala še višje od 3:0.

NBA Dončić si je ob zmagi nad Denverjem v zadnji minuti zvil levi gleženj

16.11.2021

Nikola Jokić vsega ni uspel storiti sam. MVP rednega dela lanske sezone je dosegel 35 točk in 16 skokov, a to ni bilo dovolj za zmago Denverja. Dallas je bil boljši s 111:101. Luka Dončić je zbral 23 točk, 11 podaj in 8 skokov v 38 minutah.

Liga NBA Trojni dvojček in šest trojk Dončića za zanesljivo zmago Dallasa

13.11.2021

Dallas ostaja nerešljiva uganka za San Antonio. Spursi so doživeli še tretji poraz proti Mavericksom (109:123). Luka Dončić je bil neustavljiv, zbral je 32 točk, 15 podaj in 12 skokov v 36 minutah. To je bila njegova najboljša predstava v tej sezoni.

Liga NBA Dallas znova nemočen proti podivjanim Bikom

11.11.2021

V Chicagu je znova prava košarkarska evforija. V United Centru še ni takih velemojstrov, kot so bili v devetdesetih letih, a Biki so zares sestavili močno ekipo. Dallas ni imel pravih možnosti za uspeh (117:107).

Liga NBA Dončić z izjemno trojko ob pisku sirene potopil Boston

07.11.2021

Luka Dončić je s trojko z leve strani ob pisku sirene zagotovil Dallasu zmago nad Bostonom s 107:104. Celticsi so se v drugem polčasu vrnili po zaostanku 18 točk, a zadnjo besedo je imel 22-letni Ljubljančan, ki je bil najboljši strelec s 33 točkami.

Liga NBA Dallas kljub 33 točkam Dončića nemočen proti razigranemu Miamiju

03.11.2021

Luka Dončić je dosegel rekord sezone s 33 točkami, a Dallas ni bil niti blizu uspeha proti Miamiju. Mavericksi so popolnoma odpovedali v obrambi in doživeli prvi poraz na domačem parketu v tej sezoni (110:125).