MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Slavko Jerič

Morda niste vedeli Marquez najmlajši svetovni prvak v elitnem razredu

11.11.2013

Marc Marquez je z 20 leti in 266 dnevi postal najmlajši svetovni prvak v elitnem motociklističnem razredu.

Nogomet Šimundža: Napake je treba odpraviti pri mentalni pripravi

08.11.2013

Nogometaši Maribora so v Evropski ligi izgubili še tretjič v sezoni, a še vedno ostajajo v igri za napredovanje v pomladanski del tekmovanja, ko bodo na sporedu obračuni na izpadanje.

Športni SOS Video: Kopitar učinkovit izvajalec kazenskih strelov

13.11.2013

Anže Kopitar spada med najuspešnejše hokejiste pri izvajanju kazenskih strelov v Ligi NHL. Letos je bil v tej prvini natančen trikrat, v celotni karieri pa sodi v elitno deseterico.

Športni SOS Rekordna sezona za drugouvrščenega tenisača

22.11.2013

Novak Đoković je letos na lestvici ATP zbral 12.260 točk, kar je rekorden izkupiček za igralca, ki je teniško sezono končal na drugem mestu.

Športni SOS Prva liga ima letos še dodatni čar

08.11.2013

Letošnje državno prvenstvo v nogometu je nekaj posebnega, saj prvo in peto ekipo na lestvici po 16 krogih ločijo samo štiri točke.

Športni SOS Najstarejši maraton poteka vse od konca 19. stoletja

06.11.2013

V Ljubljani je bil pred dnevi na sporedu 18. maraton. Skoraj stoletje daljšo tradicijo ima maraton v Bostonu, ki je bil letos organiziran že 117.

Morda niste vedeli Williams nanizal kar 24 kvalifikacijskih zmag

05.11.2013

Red Bull je v letošnji sezoni formule ena razred zase. Na dirki za veliko nagrade Abu Dabija je delo s pole positionom začel Mark Webber, z zmago pa končal Sebastian Vettel.

Športni SOS Rijeka v lovu na prvi naslov državnega prvaka

30.10.2013

Hajduk je bil v času Jugoslavije najuspešnejši hrvaški nogometni klub. Z osamosvojitvijo je štafeta najboljšega pripadla Dinamu. Kakšno mesto pa pripada ...

Športni SOS Kvalifikacije izstrelile Belgijo v sam svetovni vrh

25.10.2013

V zadnjem kvalifikacijskem ciklusu za nastop na svetovnem prvenstvu v nogometu sta največ pridobili Belgija in Islandija.

Športni SOS Največ točk? Schumacher še vedno korak pred vsemi

18.10.2013

Fernando Alonso je pred dnevi postal dirkač z največ osvojenimi točkami v zgodovini svetovnega prvenstva formule ena, a Španec ima srečo, da tekmuje v obdobju, ko je zmaga nagrajena s 25 točkami.

Športni SOS Ljudski vrt najbolj prijazno slovensko prizorišče

17.10.2013

Milivoje Novaković je postal prvi nogometaš, ki je v dresu slovenske članske reprezentance zabil dva hat-tricka.

Športni SOS Maribor v družbi PSV-ja, Rubina, Lazia in Tottenhama

23.10.2013

Nogometaši Maribora so se v zadnjih treh sezonah vselej uvrstili v skupinski del enega izmed evropskih pokalov, s čimer se lahko pohvali še 36 ekip.