Anže Kopitar je v okvir nasportnih vrat poslal kar šest strelov. Foto: Reuters

Chicago je lani izgubil devet tekem zapored, zamenjal trenerja .... Pittsburgh leto predtem zunaj play-off mest in zamenjal trenerja, ki jih je predtem popeljal do velikega finala. Kaj je sledilo vemo ... LA še zdaleč nima takšnega napadalnega talenta, samo če hočejo videti končnico, mislim, da jim dejansko preostane le še menjava trenerja ... TM je umirjen gospod, tile mulci - predvsem DD - pa očitno po hitri uveljavitvi potrebujejo enega malo bolj ostrega, predvsem pa bolj modernega trenerja.

sudija, uporabnik Mojega spleta
Andrew Cogliano
V krizi je še eno kalifornijsko moštvo - San Jose. Morski psi so na svojem ledu izgubili proti Edmontonu, najslabši ekipi v Zahodni konferenci. Prvi zadetek na tekmi je dosegel Andrew Cogliano. Foto: Reuters

Kar je še huje - Los Angeles je zadnjih šest porazov doživel na svojem ledu, na naslednjih 17 tekmah pa jih čaka kar 13 tekem v gosteh.

Na dnu novice si lahko ogledate vrhunce tekme Los Angeles - St. Louis.

Trener menjal napadalne trojke, a brez uspeha
Domači strateg Terry Murray je premešal napadalne trojke in ob bok Anžeta Kopitarja v prvi napad spet postavil Justina Williamsa in Ryana Smytha, a se eksperiment ni posrečil, saj je Williamsa ob koncu zamenjal Dustin Brown.

Gledalci izžvižgali svoje ljubljence
Tekma je bil odločena ob koncu druge tretjine, ko je St. Louis v razmiku štirih minut z dvema goloma pobegnil na 3:1. V zadnji tretjini so Kralji pritiskali, Kopi je skupaj streljal šestkrat, a se izid ni več spremenil. Gledalci so na koncu svoje ljubljence izžvižgali ...

Smyth: "60 minut moramo dati vse od sebe"
"Rad bi dejal, da smo tista ekipa, ki je sezono v svoji dvorani začela s serijo 12-3, in ne tista, ki izgublja. Vsak igralec se mora pogledati v ogledalu in priti na ledeno ploskvo pripravljen igrati in dati vse od sebe. Tega ne dajemo vseh 60 minut, kar se pozna v tej črni seriji. Spet moramo najti tisti trenutek, ki smo ga imeli ob koncu prve tretjine, ko smo uspešno igrali tudi v srednjih tretjini," je razmišljal Smyth.