MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Avtorji Dolores Subotić

Košarka Dramatična končnica Unionu Olimpiji - za točko boljša od Zlatoroga

26.04.2017

Košarkarjem Uniona Olimpije je v Hali Tivoli pripadla dramatična končnica proti Zlatorogu iz Laškega (88:87).

News in English 81 medals for Slovenian vintners in USA

22.04.2017

Slovenian wine again achieved excellent results at two wine competition in the USA, namely at the traditional Finger Lakes Wine Competition, and at the first Great American Wine competition ...

Košarka Darüšafaka nudila dober odpor v Madridu, Realov junak Llull

19.04.2017

Košarkarji Reala iz Madrida so dobili prvo četrtfinalno tekmo Evrolige. S 83:75 so bili boljši od Darüšafake. Blestel je Sergio Llull.

Košarka Union Olimpija po petem porazu v težkem položaju

19.04.2017

Union Olimpija tudi po 7. krogu košarkarskega državnega prvenstva ostaja le pri dveh zmagah. V Hali Tivoli je tokrat klonila pred Rogaško (75:77).

Rokomet Foto: Novi stari zmagovalci - Celjani do 20. pokalnega naslova

16.04.2017

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so zmagovalci 26. Pokala Slovenije. V finalu so bili boljši od Maribora Branika (36:28).

Košarka Četrti poraz Unionu Olimpiji v Ligi za prvaka zadali Hopsi

15.04.2017

V 6. krogu državnega prvenstva v košarki so Hopsi s Polzele premagali ljubljansko Union Olimpijo (89:85). Hopsi so z zmago ušli Ljubljančanom na lestvici Lige za prvaka.

Nogomet Ronaldo zrežiral preobrat Reala v Münchnu

12.04.2017

V derbiju četrtfinala nogometne Lige prvakov v Münchnu je Real z 2:1 premagal Bayern. Dvakrat je za Madridčane zadel Cristiano Ronaldo.

Nogomet Kroos: Zlahka bi bil to finale Lige prvakov

11.04.2017

Nogometaši münchenskega Bayerna in madridskega Reala se bodo v sredo v četrtfinalu Lige prvakov še enajstič pomerili v bojih na izpadanje. Do zdaj je bil za vsako od ekip uspeh polovičen.

Motošporti Vinales dirka v zmagoslavnem ritmu, osvojil še Argentino; Rossi drugi

09.04.2017

Maverick Vinales je po uvodni dirki sezone, VN Katarja v Dohi, osvojil še VN Argentine v Termas de Rio Hondu.

News in English In 2015, 15% of theatrical performances were by professional puppet theatres