Nizozemci so na koncu le izvlekli točko. Foto: Reuters

Komaj se je tekma začela, so tulipani že povedli. Ryan Gravenberch je lepo zaposlil Tijjanija Reijndersa, ki je v hitrem protinapadu dosegel prvi gol na tekmi.

Tijjani Reijnders je dosegel tretji reprezentančni gol. Foto: Reuters

Nemci so izenačili v 39. minuti, najprej je streljal Florian Wirtz, do odbite žoge se je prvi dokopal Deniz Undav, ki jo je z levico spravil v mrežo. Nemci so plod zelo napadalnega zaključka prvega polčasa pobrali v četrti minuti sodnikovega podaljška, ko je bil natančen Joshua Kimmich.

Gostitelji so na začetku drugega polčasa prek Denzela Dumfriesa izid izenačili, mreži se nato več nista tresli.

Jubilej za Kana
Nogometaši Anglije so pred svojimi gledalci premagali Finsko z 2:0. Kapetan Harry Kane je na jubilejni stoti tekmo za tri leve dosegel dva gola, oba v drugem polčasu.

Kane se je veselil dveh golov. Foto: Reuters

Slovenija je v ponedeljek v Stožicah s hat-trickom Benjamina Šeška premagala Kazahstan s 3:0.